Euronda E9 Inspection 18 litrów

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Euronda
  • Dostępność: 24-48 godzin
  • szt.
  • Cena netto: 15 420,60 zł 16 654,25 zł

Szeroka gama produktów firmy Euronda numer 1 w sterylzacji pozwala kompleksowo wyposażyć sterylizatornię gabinetu stomatologicznego. W ofercie znajdują się autoklawy klasy B i S o pojemności komory 18 i 24 litry, destylarki, uzdatniacze wody, zgrzewarki, myjki ultradźwiękowe, a także akcesoria typu torebki i rękawy papierowo-foliowe.
Autoklawy serii E9 INSPECTION - wszystkie cykle w klasie B!
Cykl szybki RAPID – tylko 25 minut z suszeniem
DRUKARKA - gratis do wszystkich autoklawów E9 Inspection
Na szczególną uwagę zasługuje autoklaw E9 INSPECTION®. Cechą wyróżniającą go spośród innych autoklawów oferowanych na rynku polskim jest pojemność komory: 24 litry. Pojemność większości autoklawów to 22 litry. E9 INSPECTION występuje również w wersji 18 litrowej.
Programy klasy B spełniają surowe wymogi normy europejskiej EN 13060. Można w nim bezpiecznie sterylizować wszystkie rodzaje wkładu: gładkie, z pustym wnętrzem i porowate nawet jeżeli są zapakowane w podwójnym pakiecie. Dostępne programy to: 134o/3,5 min (szybki), 134o/4 min, 134o/18 min (Prion), 121o/20 min, Vacuum Test (test próżniowy), Test Helixa, Test B&D. Całkowity czas cyklu szybkiego z suszeniem wynosi 25 minut.
Panel sterujący autoklawu wyposażony jest w duży ciekło-krystaliczny wyświetlacz. Za pomocą tylko 3 przycisków z łatwością wybieramy żądane funkcje i ustawienia autoklawu. Dodatkowym atutem jest menu w języku polskim. Według zapisów normy EN 13060 wymagane jest, aby proces sterylizacji był w sposób ciągły kontrolowany. E9 INSPECTION posiada funkcję “Process Controller”, która informuje użytkownika w czasie rzeczywistym o przebiegu procesu: temperatura, ciśnienie i czas podczas wszystkich faz wybranego programu. Odczyt parametrów jest zamieniany na wiadomość dla użytkownika w odniesieniu do: funkcji bezpieczeństwa, warunków wsadu wewnątrz komory, informacji o konserwacji, odczytu pamięci autoklawu, funkcji drukowania i funkcji urządzeń zewnętrznych np. uzdatniacz wody.

 


Pamięć autoklawu pozwala na zapis ostatnich 40 cykli, których rezultaty można odczytać (wydrukować) według kolejności lub wybierając np. te, które zakończyły się powodzeniem lub te, które zostały przerwane. Wyniki można również uzyskać z drukarki zewnętrznej lub innego podłączonego nośnika pamięci zewnętrznej, która zapisuje dane z 3000 cykli. Panel sterujący w standardzie wyposażony jest w zintegrowaną drukarkę.

 


Aby zagwarantować najwyższą jakość procesu sterylizacji autoklaw E9 INSPECTION wyposażony jest w zewnętrzny generator pary. Dzięki temu w bardzo krótkim czasie wytwarzana jest para o wysokim nasyceniu, przez co cykl staje się krótszy. Przejście pary do kotła zabezpieczone jest filtrem, który z łatwością można wyjąć w celu czyszczenia.
Pokrywę zbiorników na wodę można łatwo zdemontować i wyczyścić zbiornik wody czystej i zużytej. W celu wydłużenia żywotności pompy próżniowej zainstalowano specjalny separator, aby wyelimonować dostanie się wody do pompy.

 


Autoklaw można wyposażyć w uzdatniacz wody Aquafilter, dozujący automatycznie wodę zdemineralizowaną. Uzdatniacz posiada czujnik jakości wody, wydłużający żywotność autoklawu. Aby usprawnić obsługę zbiornik zużytej wody można podłączyć do kanalizacji.
Autoklaw wyposażony jest w elektro-magnetyczny zamek drzwi, zabezpieczający przed przypadkowym otworzeniem drzwi komory. Kocioł wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Stojak wewnątrz komory może pomieścić cztery tace lub po jego odwróceniu trzy kasety. Autoklaw objęty jest dwuletnią gwarancją.

 

PODSUMOWANIE:
* najnowocześniejszy autoklaw w klasie B spełniający nowa surową normę EN 13060
* wyświetlacz ciekłokrystaliczny z polskim językiem obsługi + tylko 3 przyciski do obsługi
* cykl szybki w klasie B – RAPID – tylko 25 min !!!
* czujnik jakości wody w zestawie z AQUAFILTER
* system separacji powietrza w wodzie w wytwornicy podczas procesu
* zewnętrzna wytwornica pary - dzięki temu w bardzo krótkim czasie wytwarzana jest para o wysokim nasyceniu, przez co cykl staje się krótszy
* w celu wydłużenia żywotności pompy próżniowej zainstalowano specjalny separator, aby wyelimonować dostanie się wody do pompy
* foltr zanieczyszczeń wewnątrz wytwornicy i kotła
* system Process Controller - informowanie użytkownika w czasie rzeczywistym o przebiegu procesu: temperatura, ciśnienie i czasu podczas wszystkich faz wybranego programu zgodnie z wymaganiami nowej normy EN 13060 - system kontroli poprawności procesu
* elektro-magnetyczny zamek drzwi, zabezpieczający przed przypadkowym otworzeniem drzwi komory
* Pokrywę zbiorników na wodę można łatwo zdemontować i wyczyścić zbiornik wody czystej i zużytej
* pamięć ostatnich 40 cykli lub zewnętrzny E-memory system zapisuje 3000 cykli
* cykle testowe: Vacum Test, Helix Test, B&D Test
* 4 tacki perforowane + stojak w standardzie
* pojemności 18 i 24 litry
* wbudowana DRUKARKA - Gratis
Autoklawy serii E9 INSPECTION - wszystkie cykle w klasie B!