TORBA MEDYCZNA TRM - XVIII MEDIC BAG SLIM

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: 24-48 godzin
  • szt.
  • Cena netto: 295,37 zł 319,00 zł

TORBA MEDYCZNA TRM - XVIII MEDIC BAG SLIM


TORBA MEDYCZNA TRM - XVIII MEDIC BAG SLIM

Wykonana zgodnie z zaleceniami koordynatora PSP ds. ratownictwa medycznego.

Komora główna posiada trzy regulowane przegrody. W komorze głównej torby umieszczono uchwyty na butlę tlenową. W kieszeni górnej zostało specjalnie zaprojektowane miejsce na pakiet opatrunków. W kieszeniach bocznych miejsce na drobny sprzęt oraz specjalny uchwyt z miejscem na kołnierz ortopedyczny dwuczęściowy.

Torba wyposażona jest w uchwyty do trzymania w dłoni oraz na ramieniu.

Oznakowana krzyżem św. Andrzeja oraz tasmą odblaskową.

Aby dodatkowo zabezpieczyć rzeczy wewnątrz, torba jest dookoła opiankowana bardzo grubą pianką.

 


 


1. Oznakowanie - estetycznie wyhaftowane, tradycyjne oznaczenie wyposażenia medycznego - Krzyż Św. Andrzeja - oraz tasmy odblaskowe,

niezbędne dla poprawy widoczności ratownika pracującego w nocy. Bo liczy się bezpieczeństwo!

2. Rączka i pas - szyta, rozpinana rączka i odpinany, regulowany pas nosny dla wygody przenoszenia. Bo liczy się komfort!

3. Kieszonki i przegrody wewnętrzne - mnogość wewnętrznych kieszonek na suwak, wykończonych min. siatką i gumami ściskającymi. Bo liczy się funkcjonalność!

4. Regulowane wnętrze - z miejscem na kołnierz ortopedyczny, pozwoli dopasować swój kaształt do przenoszonego przedmiotu. Bo liczy się elastyczność!  

 

+ RIP-STOP to technika wzmacniania materiału poprzez dodanie w stałych odstępach dodatkowego, mocniejszego włókna. Materiał typu Rip-Stop można łatwo rozpoznać, ze względu na wypukłą kratkę. Zapobiega rozdzieraniu się materiału.

+ COATS Epic jest nicią rdzeniową najnowszej generacji, która łączy zalety wysokiej wytrzymałości na zrywanie z wszechstronnym zastosowaniem i znakomitą wydajnością. Posiadamy Certyfikat Oeko-Tex Standard 100 Class 1.

+ Markowe maszyny DURKOPP-ADLER, używane przez nas w procesie produkcji, są gwarancją precyzji i jakości szycia.