VEINOPLUS - LECZY ZABURZENIA ŻYLNE KOŃCZYN DOLNYCH

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Veinoplus
  • Dostępność: Brak
  • szt.
  • Cena netto: 405,69 zł 499,00 zł

VEINOPLUS- leczy choroby żylne , jest poręcznym i łatwym w użyciu urządzeniem do elektrostymulacji. Jego dokładnie zaprojektowany sygnał wywołuje głębokie skurcze mięśni pompy łydkowej. Dzięki skurczom mięśni krew zmuszona jest do odpływu w kierunku serca a zatem zmniejszenia swojej objętości w kończynach dolnych. Przeprowadzony prawidłowo  proces stymulujący cykle zdrowego układu żylnego radykalnie poprawia system żylny, co ewidentnie pokazują objawy parametrów klinicznych chorób żył. Efekty potwierdzone  badaniami klinicznymi!

VEINOPLUS - ZDROWE NOGI TO PODSTAWA!

CZYM JEST VEINOPLUS?

 VEINOPLUS jest poręcznym i łatwym w użyciu urządzeniem (oznaczenie CE wyrobu medycznego:klasa IIa) , które stymuluje "pompę łydkową", a ta natomiast stanowi główny mechanizm fizjologicznego powrotu krwi do serca. Dzięki temu działaniu urządzenie Veinoplus posiada unikalną zdolność terapeutyczną w przypadku objawów choroby żylnej ( od zwykłego bólu nóg po cięższe postaci choroby).

Dzięki skurczom mięśni krew zmuszona jest do odpływu w kierunku serca a zatem zmniejszenia swojej objętości w kończynach dolnych

VEINOPLUS TO BEZPIECZNA TECHNOLOGIA DLA KOBIET W CIĄŻY!

Urządzenie spełnia wymogi najbardziej rygorystycznych standardów bezpieczeństwa obowiązujących w USA (norma AAMI/ANSI NS-4 1986/2002).

Veinoplus może być stosowany podczas ciąży, a w badaniu klinicznych przeprowadzonym we Francji wykazano, że stosowanie urządzenia jest korzystne dla matek i nieszkodliwe dla płodu.


 

KIEDY STOSOWAĆ VEINOPLUS?

W zależności od objawów co najmniej raz dziennie (rozpoczynając leczenie).

Nie ma ryzyka związanego ze zbyt częstym stosowaniem...im częściej stosujesz urządzenie Veinoplus, tym bardziej jest ono skuteczne.

  • W ciągu doby, podczas gdy pojawia się ból lub obrzęk nóg. Ponieważ nie ma ryzyka nadmiernego użytkowania, może on być stosowany częściej.
  • Aby zmniejszyć ból lub obrzęk powstały w wyniku długotrwałego unieruchomienia kończyn dolnych  (podróż, praca biurowa).
  • W trakcie lub w ciągu 7 dni od podróży lotniczej.
  • W ciągu 6 tygodni po operacji (w zależności od opinii lekarza i zatwierdzenia)
  • W okresie ciąży "francuskie badania kobiet w ciąży pokazały, że Veinoplus zmniejsza obrzęk kostki o 27% , ból nóg o 48% i ogólne zmęczenie o 37%".

PRZECIWWSKAZANIA:

Pacjenci z wszczepionym stymulatorem serca nie mogą stosować tego urządzenia. Osoby ze stwierdzonymi zmianami nowotworowym.

 

Potrzebna konsultacja lekarska w przypadku:

-ostrej zakrzepicy żylnej

-skłonności do krwawień z powodu zabiegów anty-krzepnięcia

-infekcji

-zapaleń

-uszkodzenia skóry

       VEINOPLUS ZALECA SIĘ W PRZYPADKACH TAKICH JAK:

Ból w nogach
Ciąża
Obrzęki nóg, opuchnięcia (wieczorne obrzęki)
Leczenie przewlekłego zastoju
Ciężka niewydolność żylna (VI), lub zespołu pozakrzepowego (PTS)
Leczenie owrzodzeń żylnych
Stan pozakrzepowy
Przyspieszenie regeneracji zmęczonych mięśni łydki u osób aktywnych
Unieruchomienie kończyn ( złamanie )
Dalekie podróże ( lotnicze, pociągiem, autem )
  
 

 

 VEINOPLUS  pomimo zdecydowanych działań jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny.20-minutowy program leczenia Veinoplus przynosi korzyści takie jak 60-minutowy energiczny spacer.

20-minutowy standardowy program leczenia znacznie zmniejsza objętość zastanej krwi powodując zmniejszenie nadciśnienia żylnego a nadciśnienie jest uznawane za podstawowe przyczyny powstawania niewydolności żylnej.

 

                                                                                                                         

DODATKOWE ELEKTRODY - 35 ZŁ

( zaleca się wymiane elektrod na nowe po ok 30 dniach)