O firmie

ANWER GROUP to zespół firm rodzinnych: AN-WER, AN-WER-MED, Weron  zajmujących się profesjonalnym zaopatrzeniem medycznym od ponad 16 lat .

Systematyczne uczestnictwo zarówno w branżowych targach krajowych jak również europejskich powoduje, że oferujemy wyłącznie produkty nowoczesne i uznane przez miedzynarodowe gremia eksperckie.

Specyfika branży medycznej i związane z nią wymagania w odniesieniu do stosowanych w tej dziedzinie produktów powodują, że ograniczamy się do oferowania produktów markowych posiadających stosowne certyfikaty jakości, dopuszczone do obrotu przez rygorystyczne przepisy stosowane w tej branży.  

Wieloletni staż w zaopatrzeniu medycznym pozwolił nam wystarczająco zweryfikować produkty dostępne na rynku a naszą filozofią jest profesjonalizm zaopatrzenia medycznego, które w pełni zabezpiecza funkcjonowanie placówek zdrowotnych i często stanowi kontynuację bądż uzupełnienie  procedur i zabiegów medycznych, procesów odnowy biologicznej i rehabilitacji.

Nasza oferta pozwala osobom cierpiącym na określone stany chorobowe monitorować parametry tych zdarzeń, normalnie funkcjonować pomimo określonych ograniczeń, czy wreszcie godnie akceptować  ekstremalne niedomagania.

Produkty przez nas proponowane to także zabezpieczenie aktywnego życia sportowego, fitnesu czy też normalnej aktywności życiowej.

Nasza największa jak sie wydaje na rynku oferta adresowana jest do szerokiego spektrum klientów:

W stomatologii i protetyce - do lekarzy stomatologów, techników dentystycznych oraz pacjentów, którym wielokrotnie bywa każdy z nas.

W medycynie - do placówek służby zdrowia, lekarzy wszystkich specjalności medycznych, personelu medycznego oraz pacjentów.

W medycynie sportowej - do sportowców oraz klubów ich zrzeszających, trenerów odnowy biologicznej, fizjoterapeutów oraz wszystkich uprawiających profesjonalnie bądż amatorsko “ćwiczenia cielesne”.

W fitness - do ośrodków i szkół  fitnessu, instuktorów a nade wszystko do osób, którym ta dyscyplina aktywności przypadła do gustu.

Dla seniora -  do klientów  starszego pokolenia wymagajacych specjalnej troski i komfortu życia ,

                    którym nasza oferta ma przywrócić radość życia  i    jednocześnie    zabezpieczyć

                    funkcjonowanie  mimo pojawiajacych  sie wraz zwiekiem ograniczeń .